Аква-конвенція

ProFit Convention 2020

Що включає в себе акваконвенція

Акваконвенція, як і звичайна конвенція, складається із серії майстер-класів, воркшопів, семінарів. З тією лише різницею, що практична частина заняття проходить у воді. Заходи розраховані і на професіоналів, і на любителів.

Тренери з аквафітнесу ознайомляться з новими ідеями, краще вивчать напрям на воркшопах міжнародних презентерів, авторитетних вітчизняних тренерів. Подібні версії навчальних занять передбачають глибоке занурення у вузьку тему, практичне пропрацювання нових знань, активний обмін досвідом між учасниками. Ведучим воркшопу є презентер, експерт окремої сфери. Він викладає теоретичний матеріал, іноді пропонує виконати завдання і може коментувати їх виконання. На воркшопах можна зустріти і новачка напряму, але частіше сюди приходять тренери, аби підвищити свою експертність.

Майстер-класи з аквафітнесу — це групові заняття у воді з музичним супроводом, які проводяться у вигляді тренувань. Тренер представляє програму з конкретного напряму з фірмовими «фішками» і комбінаціями. Учасники не мають змоги ставити питання і спілкуватися з презентером, але отримують уявлення про напрям, свіжі ідеї і безліч приємних вражень.

Іноді конвенція включає семінари з аквафітнесу. Вони можуть відноситися до організації роботи інструктора з аквафітнесу, фізіології та анатомії людини, інших важливих супутніх тем.

Конвенція з аквафітнесу може включати:

  • аеробні класи;
  • силові класи;
  • аквапілатес;
  • тай-бо у воді;
  • aquaman (урок силового спрямування для чоловіків);
  • аквафітнес для вагітних.

Що ви отримаєте

На воркшопах акваконвенції ви отримаєте актуальні знання від закордонних і вітчизняних інструкторів, збагатите власний досвід, обміняєтеся ним з іншими тренерами. А головне, зможете одразу використати нові знання на практиці.

Майстер-класи подарують вам натхнення, наповнять позитивними емоціями, ідеями для своїх занять. Ви зможете прослідкувати і навчитися в інструктора, як безперервно підтримувати роботу групи, водночас зберігаючи хвилю позитиву.

Який би формат занять ви не обрали, — майстер-класи, воркшопи чи те, й інше — яскраві емоції вам гарантовані!

Обробка