Повернутися до програми

Воркшоп «Postural Workout» (3 години)
08 Лютого

14:00 - 17:00
Luciano Mottola

Luciano Mottola

(Італія)

Тренування постурального контролю — одне з найзатребуваніших занять у фітнесі. Термін «постуральний контроль» означає м’язовий тонус і положення скелета, які підтримують організм людини в рівновазі як у статиці, так і в динаміці. Водночас у пошуку відповідного балансу зберігаються фізіологічні вигини тіла, вирівнюються його підсистеми. Це дозволяє організму залишатись у стабільному стані в умовах, коли різні зовнішні сили змушують тіло змінювати позу.

Прийняти та підтримати правильне положення тіла в просторі — необхідна умова для чудового самопочуття. Хоч якою діяльністю ви займаєтеся, необхідно проводити постуральний контроль, щоб досягти чудового психофізичного стану, попередити зміни у структурі тіла, дисгармонію в розташуванні та роботі органів, порушення рухальних моделей. 

Воркшоп на тему постурального контролю розроблено на основі результатів останніх науково-практичних досліджень.

Теоретико-практичний семінар запропонує вам методику, в арсеналі якої точні інструменти та робочі протоколи навчання, які ви зможете одразу застосовувати під час індивідуальних тренувань, на спеціалізованих класах або в роботі з великими групами.

Вартість відвідування ВШ— грн

Обробка