Повернутися до програми

Воркшоп «Спеціалізоване харчування: гормони, метаболічні зміни та їх спрямована нутрицевтической корекція продуктами харчування і БАДами. Цілі, супутні оздоровлення та естетиці тіла» (6 годин)
08 Лютого

10:00 - 17:00

Метою даного тренінгу є обговорення зв’язку між харчуванням і появою загальних захворювань і розладів. Обговорюватимемо роль гормональних і метаболічних змін у розвитку й прогресуванні ожиріння та пов’язаних із ним захворювань. Розглядається оцінка соматичного статусу й загального стану за результатами наявних аналізів. Обговорюватимемо роль нутрицевтиків (БАДів) у спрямованій зміні метаболізму та відновленні здоров’я. Приймаємо рішення про вибір спеціалізованої програми харчування. Підбираємо алгоритм харчування: «виключити — додати» на певний час чи постійно.

 ТЕМА 1. Значення оздоровчого харчування: основні харчові продукти, рекомендовані норми харчових речовин і дози їхнього прийняття, складач меню. Зв’язок між харчуванням і появою загальних захворювань і розладів.

ТЕМА 2. Роль гормональних і метаболічних змін у розвитку й прогресуванні ожиріння та пов’язаних із ним захворювань.

  • Жирова тканина як гормонально-активний орган.
  • Метаболічні порушення в разі ожиріння: порушення вуглеводного, ліпідного й уратного обмінів.
  • Тестування соматичного статусу: АТ, серцевий ритм, рівень цукру в крові.

Оцінка загального стану за результатами аналізів: клінічний аналіз крові та сечі, сечовина і креатинін крові, сечова кислота крові, ліпідограма, печінкові проби, індекс Homa, глікогемоглобін, вітамін D3 загальний, Ca і Ca++ (іонізований) у крові, пролактин.

ТЕМА 3. Роль нутрицевтиків (БАДів) у спрямованій зміні метаболізму й відновленні здоров’я.

ТЕМА 4. Прийняття рішення про вибір СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ програми харчування. Підбір алгоритму харчування: «виключити — додати» на час чи постійно.

  • Підтримання здоров’я на оптимальному рівні.
  • Детокс і відновлення здоров’я, розвантажувальні безбілкові дні.
  • Стрес і харчування, харчування в разі синдрому хронічної втоми.
  • Особливості сезонного харчування.

Вартість відвідування ВШ— грн

Обробка