Конкурс презентерів

Конкурс презентерів і його цілі

В межах ProFit Convention проходить конкурс презентерів — молодих фітнес-інструкторів з різних напрямів. Мета конкурсу — дати їм шанс оцінити свої можливості, сили як презентерів. Найталановитішим відкривається дорога до великої сцени. У конкурсі може взяти участь будь-який тренер групових програм, який відчуває у собі сили виступати на сцені перед великою аудиторією і який пройшов попередній відбір за наданим відео.

Правила участі

Конкурс починається з відбіркового етапу за два місяці до початку конвенції. Учасників просять надіслати організаторам відеоролик із записом свого класу. Хто пройшов попередній відбір, отримує можливість провести майстер-клас на конкурсі під час конвенції.

Критерії відбору:

 • техніка ведення класу;
 • логіка побудови заняття;
 • дотримання формату, стилю класу;
 • техніка виконання базових рухів;
 • правильність подачі голосових, візуальних команд;
 • вміння використовувати музичний супровід;
 • зовнішній вигляд;
 • подача себе;
 • вміння працювати з аудиторією;
 • вміння створити позитивну атмосферу, викликати позитивні емоції серед учасників.

Основні правила гарної презентації

Багато недосвідчених презентерів не можуть повністю розкрити свій талант, допускаючи типові помилки під час виступу. Досвідчені спеціалісти рекомендують дотримуватися таких правил проведення презентації:

 1. Не намагатися показати одразу все, що вмієте. Хаос і нагромадження різних умінь, «фішок» зіграє проти вас.
 2. Відчувати глядача, працювати на аудиторію. Необхідно уважно відслідковувати реакцію аудиторії на свої дії на сцені, слідкувати за змінами її настрою і вчасно підлаштовуватися під них.
 3.   Дотримуватися єдиного стилю. Презентація на сцені має бути цілісною. Треба гармонійно поєднуйте свої рухи, образ і музику. Як тільки щось випадає із загальної концепції, виступ виглядає недопрацьованим.

Не варто боятися помилок! Їх допускають навіть досвідчені презентери. Але вони вміють обертати їх на свою користь, отримуючи досвід і розвиваючись далі. Спробуйте свої сили, напрацьовуйте досвід і ставайте затребуваним презентером.

Що отримають учасники

За результатами конкурсу визначається переможець і учасники, які посіли друге і третє місце. Кожному вручають відповідний сертифікат і кубок.

Переможець отримує можливість презентувати свій майстер-клас на наступній конвенції в якості фітнес-презентера в Україні. Це перший крок до світового визнання! На конвенції до суддівства залучаються авторитетні міжнародні презентери, які беруть в ній участь. Для молодих інструкторів участь в конкурсі — це можливість показати себе, заявити про себе міжнародному фітнес-співтовариству.

Обробка