Майстер- класи

Майстер-класи з фітнесу: драйв, який об’єднує

 

Майстер-класи на ProFit Convention — це 50-хвилинні виступи презентерів, що проходять з короткими перервами один за одним.

По суті, майстер-класи — це групові тренування, які проводять найкращі тренери України і Європи. Такі виступи — концентрат нових ідей, подачі, стилю. На деяких заняттях ви зможете, наприклад, апробувати нове обладнання, на інших — відпрацювати і зняти на відео зв’язки, комбінації, рухи і вправи.

 

Які напрями майстер-класів бувають на конвенції? Коротко про кожну зону ProFit Convention

Ось вже декілька конвенцій поспіль ми організовуємо майданчик і розклад у такий спосіб, щоби кожен спеціаліст чи фітнес-фан міг знайти для себе щось цікаве.

  1. Програма головної сцени (-н) за традицією включає:
  • хореографічні класи (аеробіка, степ-аеробіка, PortDeBras тощо);
  • функціональні класи (групові тренування з власною вагою).
  1. Також є окрема зона — «Функціональна зона + TRX», яка, як правило, менша. Тут організовують, зокрема, класи з різним обладнанням і спортивним інвентарем (босу, гирі, TRX, Coreviper тощо).
  2. Зал «Пілатес»: назва говорить сама за себе. Це окреме приміщення — просторе і світле. Як правило, pilates-програма проходить в один із днів паралельно з іншими класами.
  3. Spinning-зона для любителів покрутити педалями. Майстер-класи для тренерів, інструкторів із сайклу відбуваються паралельно з іншими.

Крім того, якщо в межах ProFit Convention проходить і акваконвенція, вона також включає серію різних навчальних занять. Важливо: звертайте увагу на місце проведення акваконвенції: як правило, вона проходить на іншій локації.

 

Що ви отримаєте?

  • сертифікат* учасника конвенції;
  • заряд мотивації і нові ідеї для тренувань: зв’язки, комбінації, рухи, вправи;
  • корисні і надихаючі знайомства.

 

*У сертифікаті учасника не вказані конкретні майстер-класи, адже, на жаль, ми ніяк не можемо підтвердити, які саме класи ви відвідували.

 

Обробка