Префорум

Що таке префорум

Префорум — це серія лекцій на актуальні теми фітнес-індустрії, яка передує основній частині конвенції. Інформацію на ньому подають спеціалісти в своїй сфері, які мають солідний практичний досвід. Тому кожен учасник отримує актуальні на даний момент знання і кейси, що працюють у сучасних умовах на ринку фітнес-індустрії України та світу.

Передусім, префорум з фітнесу цікавий тренерам фітнес-клубів, менеджерам фітнес-напрямів і тренерам-фрілансерам. У програмі представлені теми, актуальні у просуванні клубів. Також знайдуть для себе масу корисної інформації тренери, які бажають підвищити продаж персональних тренувань, покращити свій імідж грамотного тренера і в майбутньому, можливо, відкрити свою студію.

Тематика виступів охоплює питання:

  • як просувати свій особистий бренд;
  • як залучити й утримати клієнтів;
  • як продавати свої послуги, отримуючи максимум віддачі.

Це і багато іншого розкриють досвідчені спеціалісти, запрошені до участі.

Як проходить захід

Кожен спікер читає лекцію на заявлену тему, в якій є експертом. По закінченню його виступу передбачене живе спілкування у форматі «питання-відповідь». Учасники можуть не тільки поставити хвилюючі питання спікеру, але й обговорити з ним ситуації зі своєї практики, отримати експертну пораду від профі. Часто спікери дають практичні завдання, результати яких обговорюються одразу в межах семінару.

Лекція триває, як правило, годину–півтори. Ще півгодини виділяється на питання учасників, інтенсивне обговорення.

Що ви отримаєте

Семінари і тренінги префоруму — це точкове навчання необхідним навичкам, якими має володіти кожен тренер, який хоче добитися успіху. Лекції допоможуть сформувати світогляд менеджера, дадуть розуміння, як далі розвивати фітнес-бізнес чи просувати себе, як тренера.

Подібні заходи — відмінна можливість розширити свою базу корисних знайомств.

В кінці префоруму учасники отримують відповідний сертифікат і лекційні матеріали.

Обробка