Воркшоп + МК

Що таке воркшоп

Воркшоп, чи у перекладі з англійської «майстерня» — навчальний захід вузького тематичного спрямування. Брати участь у ньому можуть люди з різним рівнем занурення в тему: від новачків до тих, хто вже має особистий практичний досвід в даному напрямі.

Ведучий воркшопу викладає тему й іноді ставить перед учасниками задачі, даючи змогу застосувати нові знання на практиці. Співвідношення практики і теорії залежить від напряму, теми, підходу до викладення матеріалу, який обрав презентер. У будь-якому разі ведучий направляє роботу групи.

Тривалість воркшопу з фітнесу на ProFit Convention — не менше 2 годин.

Що таке майстер-клас

Майстер-класи з фітнесу — ознайомчі заняття з конкретного напряму фітнесу. Ведучий заняття — майстер, спеціаліст тієї сфери, якій присвячено захід. Він ділиться своїми «фішками», трактуванням виконання вправ виключно через їх демонстрацію.

Фактично це відкрите групове тренування, на якому учасники повторюють запропоновану їм програму без можливості ставити питання і спілкуватися з тренером. Це більш інтенсивний формат занять, як порівняти з воркшопом. Єдине побажання до учасників — виконувати вправи відповідно до своїх можливостей.

Триває подібний захід на ProFit Convention 50 хвилин.

Що дає відвідування воркшопу і майстер-класу

Відвідуючи воркшопи з фітнесу, ви отримуєте нові знання, актуалізуєте особистий досвід, розширюєте розуміння конкретного напряму. Завдяки глибокому зануренню у заняття ви підвищуєте свій експертний рівень. Якщо ви тільки взялись опановувати новий для себе напрям, можете оцінити, наскільки він буде для вас перспективним, чи варто далі пробувати себе у ньому.

Майстер-класи — це емоційна складова конвенції. Тут навіть новачок у фітнесі отримає масу позитивних вражень і натхнення на подальший розвиток і навчання. Тренери окрім натхнення зможуть знайти на подібних заходах нові ідеї і комбінації для своїх класів. А головне, кожен отримає можливість потренуватися і зарядитися енергією від крутих презентерів.

Обробка