Воркшопи

Що таке воркшоп?

Воркшопи з фітнесу — кращий спосіб ознайомитися з напрямом, окремою темою під керівництвом досвідченого наставника. Workshop на ProFit Convention — навчальний захід, присвячений конкретному напряму фітнесу, одному з його аспектів, проблемам, що виникають під час роботи з клієнтами. Відмінна риса такого формату зустрічей — залучення до процесу учасників.

Ведучий розкриває тему, іноді ставить перед учасниками задачі, задає питання. Під час пошуку рішень учасники закріплюють нові навички на практиці, співвідносять їх із наявним багажем знань за темою. Такий формат спілкування допомагає не тільки дізнатися щось нове від досвідченого презентера, але й обмінятися актуальними знаннями з іншими інструкторами. Проте, розуміння напряму — не обов’язкова умова участі у воркшопі. Відвідати його можуть і не знайомі з напрямом люди для розширення горизонту знань: інструктори і любителі фітнесу.

Подібні заходи на ProFit Convention тривають не менше 2 годин.

Навіщо відвідувати воркшопи

Воркшоп — можливість за короткий час отримати загальне розуміння теми, напряму фітнесу. Тренер може оновити свої знання у гуру фітнесу, порівняти їх із досвідом колег. Тут він знайде рішення складних ситуацій, які виникають під час тренувань, отримає поради від інструкторів міжнародного рівня.

Звичайному любителю воркшоп допомагає розширити розуміння фітнесу і конкретного напряму, подивитись на роботу тренера під іншим кутом. Кожен учасник зустрічі має змогу співвіднести свої знання і досвід з рівнем інших, зрозуміти, в якому напрямі варто розвиватися.

Зустрічі під керівництвом іноземних презентерів — унікальний шанс, не виїжджаючи з країни, дізнатися про світові тенденції фітнесу, відшукати свіжі ідеї, здобути нові навички. Не переживайте за мовний бар’єр! На всіх заходах за участі іноземних презентерів працюють перекладачі, які самі є фітнес-інструкторами. Вся інформація передається буквально із уст в уста в первісному вигляді.

Що дає воркшоп?

  • сертифікат учасника із назвою воркшопу, іменем та підписом презентера;
  • актуальні знання у сфері фітнесу;
  • нові ідеї для тренувань: комбінації, зв’язки, вправи, рухи;
  • корисні знайомства;
  • натхнення і мотивацію до розвитку.

ProFit Convention запрошує для вас кращих міжнародних презентерів, щоби ви отримали тільки необхідні, актуальні знання.

Обробка